Skelbiame naujo Kaunas „SITP“ sezono pradžią

Kaunas “Skeptics in the Pub” pradeda 2020m. sezoną! 🔥

Pirmasis metų renginys įvyko sausio 29d. ir jo tema buvo apie žmonių fizinio aktyvumo trūkumą.

Pasauliniu mastu 23% suaugusiųjų ir 81% paauglių (11–17 metų) neatitinka PSO (Pasaulio Sveikatos Organizacijos) visuotinių rekomendacijų dėl fizinio aktyvumo sveikatai. Lietuvoje 2016 m. nepakankamai fiziškai aktyvūs buvo 80,1% 11–17 metų amžiaus vaikų, nors ir nestipriai šis rodiklis yra didesnis nei buvo Lietuvoje 2001 m. (80%). Lietuva 2016 m. buvo tarp trijų mažiausiai aktyvių vaikų turinčių valstybių centrinėje ir rytų Europoje. Renginio metu buvo keliami klausimai tokie kaip: Kokie veiksniai lemia dabartinį fizinio neveiklumo lygį? Kokie galimi šios problemos sprendimo būdai? Ar gali būti sportuojama per daug?

Renginio tema pristatinėjo gerbiamas svečias iš Lietuvos sporto universiteto, sveikatos, fizinio ir socialinio ugdymo katedros profesorius dr. Arūnas Emeljanova.

Šio renginio įrašą galite pažiūrėti paspaudė ant žemiau esančios nuorodos.

Posted by Asociacija "Lietuvos skeptiškas jaunimas" on 2020 m. sausio 29 d., trečiadienis

„Skeptics in the Pub“ yra neformalus socialinis renginys, skirtas skatinti bendravimą ir socialinių ryšių formavimą tarp skeptikų, mąstančių kritiškai, racionalistų ir kitų panašių pažiūrų asmenų. Skeptikams suteikiama galimybė kalbėtis, dalintis idėjomis, linksmintis neformalioje atmosferoje ir diskutuoti aktualiais klausimais, skatinant skepticizmą, mokslą ir racionalumą.