Apie mus

Asociacija „Lietuvos skeptiškas jaunimas“ — nevyriausybinė organizacija, vienijanti jaunus žmones, skatinančius racionalų/kritišką mąstymą, skepticizmą, jaunimo politiką grįstą mokslinėmis žiniomis ir faktais, mokslo populiarinimą bei sveikatingumą.

Naujienos

Švenčiamas antrasis organizacijos gimtadienis

Asociacija “Lietuvos skeptiškas jaunimas” nariai sausio 24d. susitiko šventinei vakarienei. Vakarienės metu buvo minima keletas svarbių įvykių: atšventėme antrąjį organizacijos gimtadienį, asociacijos pavadinimo pakeitimą, taip

Renginiai

Dovanok kraujo – išgelbėk gyvybę

Daryti gerus darbus galime kiekvienas. Šį mėnesį asociacija "Lietuvos skeptiškas jaunimas" kviečia visus prisijungti prie kraujo donorystės po kurios kiekvienas galės pasijusti kaip didvyris (-ė) išgelbėjęs (-usi) kažkam gyvybę. 🦸‍♂️🦸‍♀️ Kraujo donorystė – kas tai? 🩸 Kraujo donorystė – tai procesas, kai žmogus (kraujo donoras) savanoriškai suteikia savo kraujo, kuris vėliau bus panaudotas kraujo perpylimui […]

Sužinokite daugiau »
Kauno klinikų kraujo centras, Eivenių g. 2
Kaunas, Kauno m. 50161 Lietuva
+ Google Map

Prenumeruokite naujienlaiškį

Prisiregistruokite, kad gautumėte el. laiškus apie naujausias su mokslu ir moksliniais renginiais susijusias naujienas, bei įdomių faktų apie mus supančią realybę.

Naujienos kiekvieną savaitę

Prisiregistruokite, kad gautumėte savaitinius el. laiškus apie naujausias su mokslu ir moksliniais renginiais susijusias naujienas, bei įdomių faktų apie mus supančią realybę.