Skeptics in the pub

Apie renginį

„Skeptics in the Pub“ (trumpinys SITP) yra neformalus socialinis renginys, skirtas skatinti bendravimą ir socialinių ryšių formavimą tarp skeptikų, kritinių mąstytojų, racionalistų ir kitų panašių pažiūrų asmenų. Tai suteikia skeptikams galimybę kalbėti, dalintis idėjomis ir linksmintis neformalioje atmosferoje ir diskutuoti aktualiais klausimais, skatinant skepticizmą, mokslą ir racionalumą.

Renginys buvo pradėtas Londone, Jungtinėje Karalystėje, renginio pradininkas buvo Dr. Scott`as Campbell`as 1999 m. ir buvo skirtas visiems tiems, kurie domisi mokslu, istorija, psichologija, filosofija, tiriamąją žurnalistika ir kaip išnagrinėti įvairių tipų ypatinguosius reiškinius. Kiekvieną mėnesį kviečiamas kalbėtojas (arba keletas kalbėtojų), kad pristatytų įdomią temą, po kurios vyksta diskusija atsipalaidavusioje ir draugiškoje baro atmosferoje. Šiuo metu visame pasaulyje veikia daugiau nei 100 skirtingų „SITP“ grupių.

Nuo 2019 m. sausio mėnesio renginys pradėtas ir Kauno mieste. Renginiai yra organizuojami kiekvieno mėnesio pabaigoje. Renginių metu yra skatinamas kritinis mąstymas ir skepticizmas. Norėdami pirmieji sužinoti apie būsimus “SITP” renginius, sekite naujienas asociacijos “skeptiškas jaunimas” facebook paskyroje: https://www.facebook.com/skeptiskas.jaunimas/

Daugiau info apie “SITP”: https://www.skepticsinthepub.org/

https://en.wikipedia.org/wiki/Skeptics_in_the_Pub